Baty skokowe

Baty skokowe

4 produktów
Palcat skokowy Horze Ashton Palcat skokowy Horze Ashton
RRP -25%

Palcat skokowy Horze Ashton

59,90 zł
RRP: 79,90 zł
(15)
LeMieux Grip-Tek Palcat skokowy
RRP -6%

LeMieux Grip-Tek Palcat skokowy

149,00 zł
RRP: 159,00 zł
Bat skokowy B Vertigo Carbon

Bat skokowy B Vertigo Carbon

109,00 zł
Dostępne już teraz
LeMieux Grip-Tek Bat
RRP -6%

LeMieux Grip-Tek Bat

149,00 zł
RRP: 159,00 zł

Kup Baty skokowe na horze.pl

  • Free shipping from 199€
  • Many payment methods & purchase on account
  • Free returns
  • Free customer service & chat

Bat skokowy jako dodatkowa pomoc

Baty to przydatna, uniwersalna pomoc wspierająca działanie łydki. Mogą się też przydać, kiedy trzeba zachęcić do ruchu upartego kucyka.

W Horze znajdziesz mnóstwo modeli o różnych długościach i w wielu kolorach, więc z łatwością wybierzesz bat, który będzie pasował do reszty sprzętu jeździeckiego. Bat może przydać się w terenie, na ujeżdżalni lub na torze krosowym. Wygodna rączka sprawia, że bat dobrze leży w dłoni i można go przyłożyć za łydką lub na łopatce konia, kiedy niezbędna jest dodatkowa zachęta.

W naszej ofercie znajdziesz baty w żywych kolorach i o różnych długościach. Możesz wybrać model z płaską końcówką, który wydaje głośniejszy dźwięk, ale nie sprawia koniowi bólu.

Palcaty skokowe przydają się, kiedy chcesz zachęcić konia, by znalazł się po drugiej stronie przeszkody, szczególnie takiej, której nie zna. Sprawdzą się też, kiedy chcecie szybciej galopować w terenie lub na torze. Bat to przydatny element i powinien się znaleźć w każdej siodlarniJeśli chcesz, możesz wybrać kilka modeli w różnych kolorach, by dopasować bat do stylizacji na daną okazję. Dostępne w naszym sklepie baty dobrze leżą w dłoni i nie wyślizgują się z niej nawet w najtrudniejszych warunkach.