« Zwróć / / / /

Zandona Zandona Therapeutic Support Boot Air z przodu

1.040,00 zł
Zaoszczędź do 16% na swoim zamówieniu
Skopiuj kod: SAVEMORE
Wydaj 150 PLN +, oszczędź 12%. Wydaj 350 PLN +, oszczędź 16%. Nie łączy się z innymi rabatami. Voucher nie łączy się z innymi promocjami lub kuponami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 26.03.2023.
Kolor: Black/Beige
Black/Beige Zandona Therapeutic Support Boot Air z przodu
Tabela rozmiarów
Rozmiar D F
PONY 26-28 cm 24-27 cm
S 26-28 cm 28-30 cm
M 29-30 cm 31-32 cm
L 31-32 cm 33-34 cm
L+/XL 33-35 cm 35-37 cm
Wstecz
Horze logo
Wysyłka przez Horze
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Darmowy Zwrot
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Buty wypoczynkowe „THERAPEUTIC SUPPORT BOOT AIR” wyposażone są w 18 urządzeń magnetycznych, które poprawiają funkcje komórkowe, zapewniając naturalne wsparcie terapeutyczne od kopyt po goleń i dzięki refleksologii całemu ciału. Są to produkty 2 w 1, ponieważ zostały opracowane również w celu wsparcia więzadeł wieszadłowych i utrzymania aparatu ścięgnistego, do stosowania podczas transportu konia i zmniejszenia typowego obrzęku po pracy. Wykonane są w 100% we Włoszech, wyposażone w wymienną wewnętrzną taśmę z COOLMAX® (specjalne włókno, które przenosi wilgoć w kierunku zewnętrznej powierzchni tkaniny, utrzymując suchość skóry). Na zewnętrznej powierzchni, zamkniętej na pęcinę duszpasterską, znajduje się dodatkowa ochrona zmniejszająca zużycie spowodowane tarciem. Elastyczne paski z zapięciem na rzep są skalibrowane w celu optymalizacji podparcia ścięgien, zapewniając wygodę i przyczepność. Zastosowane magnesy trwałe składają się z wysoce magnetycznego stopu neodymu, żelaza i boru z powłoką niklową, zdolnego do wywierania gęstości strumienia magnetycznego o wartości 2600 gausów każdy. Specyficzne rozmieszczenie magnesów, ich gęstość strumienia, intensywność i polaryzacja zostały zbadane z pomocą lekarzy weterynarii i profesjonalnych jeźdźców, aby zmaksymalizować miejscowe zwiększenie przepływu krwi w naczyniach i krążenia limfy, z wieloma korzystnymi efektami: EFEKTY REFLEKSOLOGII: Korzystanie z zasad refleksologii , czyli magnetyczną stymulację punktów odruchowych (Ting) umieszczonych na określonych meridianach konia (te same punkty stosowane w akupunkturze), uzyskuje się umiarkowane efekty przywracania równowagi: Magnes w pobliżu meridianu Yang SI (jelita cienkiego - Ting SI1), działa na stany zapalne i urazy, krążenie szyi i kręgosłupa oraz przeciw leworęczności. Magnes w pobliżu południka Yang TH (potrójny wrzos - Ting TH1), działa na przednią pęcinę i przeciw bólom łopatkowo-ramiennym. Magnes w pobliżu południka Yin HT (Ognisko - Ting HT9), działa na obolałe, zaognione i przepracowane mięśnie. Magnes w pobliżu południka Yang LI (jelita grubego - Ting LI1) działa przeciw skurczom mięśni karku i praworęczności. Magnes w pobliżu południka Yin PE (Osierdzie - Ting PE9), działa na kopyto, ścięgna i więzadła czołowe oraz przeciwdziała ochwatowi (ostremu i przewlekłemu zapaleniu). Magnes w pobliżu południka Yin LU (Lung - Ting LU11) działa przeciw dysfunkcjom ścięgien kopyt oraz przeciw bólom łopatkowo-ramiennym.

Cechy:

  • Działanie przeciwbólowe Działanie przeciwzapalne Zwiększenie mikrokrążenia w chrząstkach Przyspieszenie procesu wchłaniania kwasu mlekowego Przyspieszenie procesu eliminacji toksyn Przyspieszenie procesu osteogenezy Przyspieszenie procesów komórkowych

Opis techniczny:

OSTRZEŻENIA: W przypadku urazów nie stosować w ostrej fazie (pierwsze 5 dni)! Nie stosować w przypadku widocznych siniaków, otwartych ran, krwawień, urazów lub nieleczonych infekcji, ponieważ działanie magnetyczne może przyczynić się do powiększenia obszaru dotkniętego tymi chorobami! Nie stosować w połączeniu z lekami przeciwzapalnymi, rozrzedzającymi krew lub maściami działającymi na miejsca poddane zabiegowi magnetycznemu! Nie używać w obecności rozrusznika serca! Nie stosować w czasie ciąży! To nie jest wyrób medyczny!.

ID produktu: 307021

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: