OSTATECZNA WYPRZEDAŻ! Rabaty do 60% *
Zacznij oszczędzać

Wędzidło Horze podwójnie łamane, o smaku jabłkowym, z ruchomymi kółkami

ID produktu: 13156

129,00 zł
(w tym VAT)
Wędzidło Horze podwójnie łamane, o smaku jabłkowym, z ruchomymi kółkami
Wybierz rozmiar Tabela rozmiarów
Dostępne już teraz
Wędzidło Horze podwójnie łamane, o smaku jabłkowym, z ruchomymi kółkami
129,00 zł
(w tym VAT)
Dostępne już teraz
Zapakowane i wysłane z naszego magazynu w ciągu 24 godzin w dni robocze.
  • Darmowa wysyłka powyżej 300 zł
  • Wysyłka do 3 dni
  • Bezpłatne zwroty do 30 dni
Wędzidło Horze podwójnie łamane, o smaku jabłkowym, z ruchomymi kółkami
Opis

Opis

Dzięki ścięgierzowi o smaku jabłkowym wędzidło to stanie się ulubionym wędzidłem Twojego konia.


Dobrej jakości wędzidło Horze łagodniejsze niż powszechnie używane pojedynczo łamane wędzidła metalowe. To popularne wędzidło, składające się z rdzenia ze stali nierdzewnej oraz nietoksycznego, wysokiej jakości tworzywa sztucznego jest miękkie, elastyczne, delikatne i wygodne dla konia. Podwójnie łamany ścięgierz zapewnia niezależne działanie po obu stronach pyska konia. Unikalny smak jabłka zwiększa akceptację wędzidła przez konie, zarówno młode jak i starsze. Nie drażni podniebienia konia, doskonałe do bardziej zaawansowanych treningów. Jest to jedno z najbardziej popularnych wędzideł do jazdy ujeżdżeniowej. Podobnie jak w przypadku większości wędzideł metalowych, główne działanie wędzidła to wywieranie nacisku na diastemy w pysku konia. Pojedynczo łamany ścięgierz wywołuje efekt „dziadka do orzechów” poprzez nacisk na język i podniebienie. (Kształt litery V). Dzięki dodatkowemu łamaniu efekt dziadka do orzechów zostaje zredukowany, ponieważ podwójnie łamane wędzidło lepiej układa się w pysku konia ukształtowanym w literę U.


Cechy:


  • Podwójnie łamane wędzidło zapewnia więcej miejsca na język
  • Jabłkowy smak zwiększa poziom akceptacji wędzidła
  • Tworzywo syntetyczne jest bardziej miękkie niż zwykłe wędzidła metalowe
  • Używane we wszystkich dyscyplinach jeździeckich
  • Nietoksyczne
  • Doskonałe do bardziej zaawansowanych treningów
  • Nie drażni podniebienia konia

Techniczny opis:


Zawiera nikiel. U koni rzadko występują reakcje alergiczne na nikiel.
Grubość: 18 mm.


Wskazówki pielęgnacji:


Należy zawsze umyć wędzidło po jeździe. Należy odpiąć od ogłowia i zanurzyć w ciepłej wodzie. Użyć małej szczotki w celu usunięcia pozostałości. Wytrzeć czystą szmatką.


Wskazówki użytkowania:


Podobnie jak w przypadku większości wędzideł metalowych, główne działanie wędzidła to wywieranie nacisku na diastemy w pysku konia. Pojedynczo łamany ścięgierz wywołuje efekt „dziadka do orzechów” poprzez nacisk na język i podniebienie. (Kształt litery V). Dzięki dodatkowemu łamaniu efekt dziadka do orzechów zostaje zmniejszony, ponieważ podwójnie łamane wędzidło lepiej układa się w pysku konia ukształtowanym w literę U.


Średnia ocena
4.9
Zdjęcia produktu od naszych klientów

Podziel się swoim zdjęciem tego produktu z całym światem.

Wyślij zdjęcie i otrzymaj 10% zniżki na następne zakupy!

Łopatka wodna o smaku jabłkowym
0 Lubi to

Ten wafel przekonuje nie tylko swoim dopasowaniem, które jest dobrze dostosowane do pyska konia, ale także jego jakością. Materiał (plastik) nie pachnie „trująco, jak to robiłem z innymi markami, ale neutralny.” Mój młody koń natychmiast zaakceptował to uzębienie, a ślinienie wzrosło dzięki smaku jabłek Zaskakujące było to, że uzębienie jest bardzo lekkie (dodatnie). Małą wadą jest to, że uzębienie nie ma tak bardzo anatomicznego kształtu. Czyszczenie uzębienia jest bardzo łatwe Ta proteza jest tylko zalecana, jednak można poprawić jej anatomiczny kształt.

Rozmiar: Normalny
Łopatka wodna o smaku jabłkowym
0 Lubi to

Ten wafel przekonuje nie tylko swoim dopasowaniem, które jest dobrze dostosowane do pyska konia, ale także jego jakością. Materiał (plastik) nie pachnie „trującymi”, jak to zrobiłem z inną marką, ale neutralny. Mój młody koń natychmiast przyjął to uzębienie, a ślinę wzmagał smak jabłka. W rezultacie mój wallach był również lepiej przystosowany do protez i był bardziej miękki w dłoni. Zaskakujące było to, że proteza jest bardzo lekka, ale uważam ją za pozytywną. Małą wadą jest to, że uzębienie nie ma bardzo silnego anatomicznego kształtu. Czyszczenie tego wafla jest bardzo łatwe. Ogólnie rzecz biorąc, ta proteza jest tylko zalecana. Niewielka poprawa może być dokonana, ale ma anatomiczny kształt.

Rozmiar: Normalny
Łopatka wodna o smaku jabłkowym
0 Lubi to

Ten wafel przekonuje nie tylko swoim dopasowaniem, które jest dobrze dostosowane do pyska konia, ale także jego jakością. Mały niedobór polega tylko na tym, że uzębienie może mieć nieco bardziej anatomiczny kształt (obecny, ale nie silny). Mój młody koń natychmiast przyjął to uzębienie, a wydzielanie śliny zostało wzmocnione smakiem jabłka. To sprawiło, że mój koń był trochę lepszy i był łatwiejszy w ręce. Co więcej, uzębienie to jest bardzo łatwe, co również jest pozytywne! Materia (plastik) nie pachnie „trującymi”, jak to zrobiłem z inną marką, ale neutralna. Protezę można łatwo wyczyścić. Ogólnie rzecz biorąc, ta proteza jest tylko zalecana. Niewielką poprawę można wprowadzić tylko w kształcie anatomicznym.

Rozmiar: Normalny
Bardzo dobrze i nie drogo
1 Lubi to

Myślę, że ten kawałek jest bardzo dobry, koń to lubi i jest w porządku. Moim zdaniem, koń działa lepiej z tym kawałkiem niż z resztą, której próbowałem. Bardzo polecam ten kawałek :)

Rozmiar: Normalny
Wacik z tworzywa sztucznego
0 Lubi to

Dobry krój, bardzo zadowolony, nasz koń dobrze przyjmuje protezy, a także ceny Do przyjęcia Zamówiłem już ten artykuł dla kilku koni

Rozmiar: Normalny

Ten produkt znajduje się obecnie w magazynie. Jeżeli zamówisz go już dziś, zapakujemy go i wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze). Dostawa zajmie tylko kilka dni.

Przeczytaj więcej o koszcie przesyłki i czasie dostawy..

Nasza polityka zwrotów jest prosta. Jeżeli nie jesteś w 100% zadowolony z produktu, zwróć go! Jesteśmy gotowi przyjąć zwroty do 30 dni po zakupie i zwrócimy całą cenę produktu. Prosimy jedynie o zwracanie nieużywanych i nienaruszonych produktów, które są zapakowane w oryginalne pudełko/opakowanie oraz są w tym samym stanie, w jakim zostały odebrane. Obecnie nie zwracamy kosztów za wysyłkę zwrotną.

Czytaj więcej o naszej polityce zwrotów.