« Zwróć / / /

uvex Kask jeździecki Uvex Exxential II Special Edition

RRP: -25% zniżki
434,25 zł
RRP: 579,00 zł
( 28 )
Zaoszczędź do 16% na swoim zamówieniu
Skopiuj kod: SAVEMORE
Wydaj 150 PLN +, oszczędź 12%. Wydaj 350 PLN +, oszczędź 16%. Nie łączy się z innymi rabatami. Voucher nie łączy się z innymi promocjami lub kuponami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 26.03.2023.
Kolor: Dark Brown/Silver
Dark Brown/Silver Kask jeździecki Uvex Exxential II Special Edition
Tabela rozmiarów
Rozmiar A
XXXS-XXS 49-52 cm
XXS-S 52-55 cm
XS-S 54-55 cm
S-M 55-58 cm
M-L 57-59 cm
L-XL 59-61 cm
Wstecz
Jak mierzyć:
Horze logo
Wysyłka przez Horze
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Darmowy Zwrot
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Oto wynik wyjątkowej współpracy Horze z marką Uvex! Kask Uvex Essential II wyznacza nowe standardy w dziedzinie bezpieczeństwa i wygody. Piekny wzór w gwiazdy dodaje temu modelowi nieodpartego uroku. Wśród głównych atutów tego kasku należy wymienić bezpieczeństwo i korzystny stosunek ceny do jakości.

Projektanci i inżynierowie pracujący nad produktami Uvex dołożyli starań, by ten model był jeszcze lepszy od swoich poprzedników. W ten sposób powstał Uvex Essential II: niezwykle lekki kask jeździecki o innowacyjnym kształcie. Pod względem ergonomicznym jest idealnie dopasowany do wymagań współczesnych jeźdźców. Wśród innowacji zapewniających większe bezpieczeństwo warto wymienić zewnętrzną powłokę specjalnie przedłużoną w tylnej części. Taka konstrukcja stanowi znakomite zabezpieczenie również w części potylicznej. Wygodę zaś gwarantuje otwór, przez który można przełożyć uczesane w kucyk włosy. Kask Uvex Essential to niespotykane dotychczas połączenie wygody z kompleksową ochroną. Dzięki technologii In-Mold kask Uvex Essential jest wyjątkowo lekki, a jednocześnie oferuje bardzo dobre zabezpieczenie. Kask jest przewiewny, więc nie trzeba obawiać się przegrzania. Poręczne zapięcie Uvex Monomatic w połączeniu z systemem pasków FAS i regulacją rozmiaru IAS 3D sprawia, że kask można dopasować do kształtu głowy jeźdźca z milimetrową wręcz precyzją. Podobnie jak wszystkie kaski marki Uvex, również i ten jest zgodny ze wszystkimi obowiązującymi i dodatkowymi standardami bezpieczeństwa.

ID produktu: 332662

96% klientów twierdzi, że ten produkt jest dobrze dopasowany, 0% klientów twierdzi, że ten produkt ma zaniżoną rozmiarówkę
Mały
0
Normalny
27
Duży
1

Przeczytaj opinie:

Kolor: