Niezbędne w sezonie muchowym
Termobuty jezdzieckie

Termobuty jezdzieckie

Termobuty jeździeckie to niezbędny element wyposażenia na zimę. W naszej kolekcji znajdziesz szeroki wybór zimowych butów do jazdy konnej dla kobiet i mężczyzn. Teraz nie musisz się obawiać nawet ostrych mrozów.

46 produktów

Kup Termobuty jezdzieckie na horze.pl

  • Free shipping from 199€
  • Many payment methods & purchase on account
  • Free returns
  • Free customer service & chat

Termobuty jeździeckie zapewnią ciepło i uczucie suchości przez całą zimę

Nie pozwól, by źle dobrane  buty zepsuły Ci przyjemność z jazdy w sezonie zimowym. Lekkie buty bez wyściółki idealnie sprawdzą się w lecie, ale w zimie, kiedy jest chłodno i mokro, potrzebujesz czegoś więcej.

Termobuty jeździeckie mają wszystkie zalety tradycyjnych butów do jazdy konnej, a do tego jeszcze solidną warstwę ocieplenia. Skutecznie ochronią Twoje stopy także podczas zimowych prac w stajni.

Ocieplane buty do jazdy konnej

Wybierz parę butów jeździeckich na zimę z kolekcji Horze lub innej ze znanych marek: B Vertigo, HV Polo lub Mountain Horse. Możesz zdecydować się na eleganckie skórzane buty jeździeckie z ciepłą wyściółką z owczego futerka lub termobuty z błyszczącymi akcentami.  Mamy coś dla każdego. A kiedy już raz spróbujesz jazdy w ocieplanych butach jeździeckich, nie zrazi Cię nawet najgorszy mróz.

Podczas jazdy w zimie chcemy mieć możliwość korzystania z delikatnych pomocy jeździeckich, a przy tym nie zmarznąć. Najważniejszą cechą butów jeździeckich na zimę jest izolacja. Ważne jednak, by wyściółka czy warstwa wierzchnia nie był zbyt grube. Jako że w zimie otacza nas nie tylko śnieg, ale i mnóstwo błota, zimowe buty do jazdy konnej powinny być nieprzemakalne lub wodoodporne, żeby jeździec nie przemoczył nóg. Istnieje wiele wariantów zimowych butów do jazdy: możesz wybrać model wykończony sztucznym futerkiem, z zapięciem na rzep, sznurowany lub wykonany ze skóry i wyściełany kożuszkiem.

Najlepsze kategorie