« Wstecz / Marki / Stassek

Stassek Stassek Equigel Chłodząco-Kojący, 500 ml

69,00 zł
0.5 l (138,00 zł / l)
Zaoszczędź do 20% na swoim zamówieniu
Skopiuj kod: SAVEMORE
Wydaj 300 PLN +, oszczędź 15%. Wydaj 400 PLN +, oszczędź 20%. Nie łączy się z innymi rabatami. Voucher nie łączy się z innymi promocjami lub kuponami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 25.06.2023.
Kolor: Green
Green Stassek Equigel Chłodząco-Kojący, 500 ml
Jeden rozmiar
Horze logo
Wysyłka przez Horze
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Darmowy Zwrot
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Żel chłodzący i łagodzący. Bez kamfory – bez substancji dopingującej. Equigel produkowany jest według opracowanego przez nas systemu SOFT-SLIDE-PLUS (przykleja się do sierści i nie spływa). Jest to preparat do głębokiej pielęgnacji, chłodzący i odświeżający końskie nogi po wysiłku. Jego głębokie działanie jest szybkie, niezawodne i długotrwałe. Starannie dobrane składniki chłodzące oraz znane ze swoich właściwości pielęgnacyjnych olejki aromatyczne powodują natychmiast po aplikacji kojące orzeźwienie. Orzeźwienie poprawia krążenie i powoduje bardzo skuteczne rozluźnienie mięśni, ścięgien i stawów. Odświeżające i reaktywujące działanie Equigel jest natychmiast zauważalne. Możesz stosować Equigel przed lub po wysiłku, a efekt jest szybki i niezawodny. Pomimo głębokiego działania Equigel nie zawiera kamfory i może być stosowany również u koni startujących w zawodach. Equigel jest całkowicie nietoksyczny.

Opis techniczny:

INCI: AQUA, ALKOHOL IZOPROPYLOWY, GLYCERINO-POLYGLYCOLETHER, SUBSTANCJE POWIERZCHNIOWO CZYNNE, POLIMERY, OLEJKI AROMATYCZNE, TRIETANOLAMINA.

ID produktu: 25125

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: