« Wstecz / Marki / uvex

uvex Kask jeździecki uvex exxential II

RRP: -38% zniżki
399,00 zł
RRP: 639,00 zł
( 14 )
50 PLN PREZENT - Na twoje świąteczne zakupy
Skopiuj kod: XMAS
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 400 PLN. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 17.12.2023.
Kolor: Anthracite
Anthracite Kask jeździecki uvex exxential II
Black Kask jeździecki uvex exxential II
Blue Kask jeździecki uvex exxential II
Brown Kask jeździecki uvex exxential II
Tabela rozmiarów
Rozmiar A
XXS-S 52-55 cm
S-M 55-57 cm
M-L 57-59 cm
L-XL 59-61 cm
Wstecz
Horze logo
Wysyłka przez Horze
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Przedłużone prawo zwrotu do 31.01.2024 r.

Opis

Sportowy wszechstronny! Lekkie jak piórko, wszechstronne i starannie zaprojektowane w najdrobniejszych szczegółach: uvex exxential II to idealne wszechstronne buty dla sportowców.

Nareszcie kask, który spełnia wszystkie wymagania, wyznaczając jednocześnie nowe standardy w zakresie bezpieczeństwa i komfortu jeźdźca. Model uvex exxential II ma przedłużoną tylną część, która zakrywa tył głowy, zapewniając w ten sposób jeszcze lepszą ochronę. Lekki jak piórko kask jeździecki Inmould inspiruje całą gamą wygodnych funkcji, w tym wycięciem w kucyk, klimatyzacją i systemem regulacji rozmiaru 3D IAS.

Cechy:

  • Wyprodukowano w Niemczech Technologia Inmould: lekki kask o najwyższej odporności na uderzenia. Dzięki systemowi 3D IAS kask jeździecki można indywidualnie dopasować do rozmiaru głowy pod względem wysokości i szerokości. Doskonała wentylacja, dzięki przemyślanym kanałom wentylacyjnym, które zasysają świeże powietrze i odprowadzają ciepłe powietrze na zewnątrz. Zamek uvex monomatic comfort można otwierać i zamykać jedną ręką. Taśma Fast Adapting System (FAS) może być łatwo i stale dopasowywana do dokładnego kształtu głowy. Wewnętrzną wyściółkę można prać i wymieniać. Waga: 420 g Certyfikat zgodności z normą: EN 1384:2012 + VG1 01.040 2014-12

Wskazówki pielęgnacji:

Wyściółka wewnętrzna nadająca się do prania.

ID produktu: 306256

100% klientów twierdzi, że ten produkt jest dobrze dopasowany, 0% klientów twierdzi, że ten produkt ma zaniżoną rozmiarówkę
Mały
0
Normalny
14
Duży
0

Przeczytaj opinie:

Kolor: