Niezbędne w sezonie muchowym
Rękawiczki jeździeckie zimowe

Rękawiczki jeździeckie zimowe

Rękawiczki jeździeckie na zimę skutecznie ochronią Twoje dłonie przed zimnem. Nie musisz jednak obawiać się, że będzie Ci w nich niewygodnie - modele ocieplane wcale nie muszą być grube, więc nie osłabią czucia w palcach.

82 produktów

Kup Rękawiczki jeździeckie zimowe na horze.pl

  • Free shipping from 199€
  • Many payment methods & purchase on account
  • Free returns
  • Free customer service & chat

Rękawiczki jeździeckie zimowe i rękawiczki termiczne 

Rękawiczki to obowiązkowy element wyposażenia każdego jeźdźca. Zimowe rękawiczki do jazdy konnej mają ciepłe podszycie, ale mimo to nie krępują ruchów dłoni. Miękka polarowa podszewka zapewnia ciepło, choć wcale nie jest gruba, dzięki czemu rękawiczki te doskonale sprawdzą się, gdy przyjdzie Ci chwycić wodze w dłoń. Dzięki specjalnie dobranym materiałom na kciuku i palcu wskazującym niektóre modele nadają się nawet do obsługi ekranów dotykowych

Rękawiczki na zimę - grunt to dobry materiał

Damskie rękawiczki jeździeckie na zimę są również dostępne w wersji z brokatowym wykończeniem lub z kryształkami, jeśli zależy Ci na tym, by błyszczeć również w zimie. Rękawiczki do jazdy konnej na zimę są uszyte z wytrzymałych materiałów, ponieważ jest niemalże pewne, że zechcesz ja nosić nie tylko podczas jazdy, ale też do sprzątania w stajni, do czyszczenia lub lonżowania konia itp. Zostały jednak zaprojektowane z myślą o zimowych treningach. Choć są nieco grubsze niż rękawiczki na lato, nie musisz się obawiać, że nie będziesz czuć wodzy. Rękawiczki na zimę mają specjalne wzmocnienia na palcach, które sprawiają, że nie przetrą się za szybko. Materiały takie jak softshell czy specjalne membrany, na przykład GORE-TEX® zapewniają ochronę przed wodą i wiatrem -- dlatego też świetnie sprawdzą się nawet w mroźne dni. Możesz również wybrać klasyczny, skórzany model.

Ciepło i przyjemnie - rękawiczki z 3 palcami

Ciepłe rękawiczki z trzema palcami zapewnią Twoim dłoniom znakomitą ochronę przed zimnem. Oddzielony od reszty mały palec wspiera prawidłowe trzymanie wodzy. Specjalne wzmocnienia zapewniają pewny uchwyt i wytrzymałość. Warto zwrócić uwagę również na antypoślizgowe silikonowe wstawki. Poza produktami własnej marki mamy w ofercie również rękawiczki jeździeckie znanych producentów takich jak Roeckl, Uvex, HV Polo i wiele innych. 

Najlepsze kategorie