Rękawiczki jeździeckie letnie

Rękawiczki jeździeckie letnie

Rękawiczki jeździeckie letnie chronią dłonie jeźdźca i znakomicie się prezentują, również na zawodach. Modele na lato zapewniają nie tylko dobry chwyt, ale też doskonały przepływ powietrza i przyjemne uczucie chłodu w upalne dni.

25 produktów

Kup Rękawiczki jeździeckie letnie na horze.pl

  • Free shipping from 199€
  • Many payment methods & purchase on account
  • Free returns
  • Free customer service & chat

Rękawiczki jeździeckie letnie

Rękawiczki do jazdy konnej w lecie są uszyte z niebywale lekkich, a zarazem wytrzymałych materiałów, których najwiekszym atutem jest przewiewność. Siateczkowe wstawki i perforacje zapewniają jeszcze większą wygodę i znakomitą wentylację. Niektóre modele mają specjalne wykończenie kciuka i palca wskazującego, które umożliwia obsługę ekranów dotykowych. Jeśli dobierzesz odpowiedni rozmiar, rękawiczki jeździeckie będą pasowały jak druga skóra, a specjalne materiały zapewnią optymalne odprowadzanie wilgoci. Możesz również wybrać model z palcami ¾ lub całkiem krótkimi, dzięki czemu zyskasz jeszcze lepszą wentylację i minimum materiału na dłoniach. 

Popularne marki rękawiczek do jazdy konnej

Większość rękawiczek jest dostępna w klasycznych, stonowanych kolorach. Możesz jednak wybrać nieco mniej oczywiste modele w żywych kolorach, które wyróżniają się odważnym designem. Popularne rękawiczki jeździeckie na lato to np. Roeckl-Grip Lite. Ale nie tylko marka Roeckl ma w ofercie rękawiczki jeździeckie letnie. Być może zainteresuje Cię również asortyment takich producentów jak LeMieux czy Uvex

Najlepsze kategorie