« Cofnij  / / / /

PS of Sweden PS of Sweden Ogłowie High Jump

1.550,00 zł
Zaoszczędź 80 zł EXTRA na swoim zamówieniu
Skopiuj kod: SPRING-HZ
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 300 PLN. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 02.04.2023.
Kolor: Brown
Brown PS of Sweden Ogłowie High Jump
Black PS of Sweden Ogłowie High Jump
Tabela rozmiarów
Size A Crown B Browband C Combined Noseband D Pullback Combined Noseband E -Cheek straps Reins
P 60 cm 32 cm 65 cm 36 cm 95 cm 135 cm
C 65 cm 34 cm 72 cm 39 cm 100 cm 140 cm
F 69 cm 36 cm 78 cm 41 cm 105 cm 145 cm
XF 75 cm 38 cm 81 cm 43 cm 110 cm 150 cm
Wstecz
Podczas gdy rozmiary ogłowia ogólnie pasują do rozmiarów koni zgodnie z tabelą rozmiarów, rozmiary głów koni różnią się, i należy najpierw przetestować ogłowie, aby upewnić się, że jest dobrze dopasowane.
Horze logo
Wysyłka przez Horze
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Darmowy Zwrot
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Oto innowacyjny design nachrapnika. Dzięki temu eliminuje się ucisk w okolicy zębów, a to z kolei pozwala uniknąć ewentualnych problemów związanych z wędzidłem. Naczółek wykorzystuje rozwiązanie znane jako Click-it™, również objęte zgłoszeniem patentowym: dzięki niemu można łatwo przepiąć nagłówek w kilka sekund, nawet jeśli koń ma już założone ogłowie. Zapięcia Click It™ są niebieskie i ozdobione logo PS. Paski nad grzbietem nosa są elastyczne, więc można zadbać o idealne dopasowanie ich do kształtu głowy każdego konia. Nachrapnik jest wykończony ozdobnym przeszyciem, ma miękką podszewkę i zapięcie w stylu nachrapnika szwedzkiego. Nachrapnik można dostosować do różnych potrzeb. Nagłówek ma nowy, rozszerzany kształt, dzięki czemu znakomicie rozkłada nacisk na najwrażliwszą część głowy konia. Paski policzkowe są płaskie i mają regularne zapięcia oraz objęte zgłoszeniem patentowym podpórki Cradles™, które sprawiają, że wędzidło lekko zawisa w pysku konia. Dzięki temu udaje się zminimalizować nacisk na potylicę. Podpórki są opcjonalne i można je zakładać lub zdejmować wedle potrzeby.

Opis techniczny:

Elegancka angielska skóra farbowana przy użyciu barwników pochodzących z warzyw.

Wskazówki pielęgnacji:

PS of Sweden zaleca, by ogłowie przed pierwszym użyciem zakonserwować olejem. Pozwoli to na dłużej zachować wysoką jakość skóry. Skóra to naturalny produkt, który z czasem może zmienić barwę. Ogłowie stanie się ciemniejsze po zakonserwowaniu olejem.

ID produktu: 334336

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: