« Wstecz / Koń / Wędzidła / Pelham gumowy

Neue Schule Bits NS Bity gorącokrwiste Pokaż Pelham 14mm 7cm trzonek

1.240,00 zł
Gotowy na jesień? - 50 PLN Prezent
Skopiuj kod: AUTUMN
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 400 PLN. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 24.09.2023.
Kolor: Nie określono
Nie określono NS Bity gorącokrwiste Pokaż Pelham 14mm 7cm trzonek
Tabela rozmiarów
Size A
95 9.5 cm
105 10.5 cm
115 11.5 cm
125 12.5 cm
135 13.5 cm
145 14.5 cm
155 15.5 cm
165 16.5 cm
Wstecz
Podczas pomiaru rozmiaru wędzidła zawsze mierz długość od środka jednego pierścienia (lub policzka) do wnętrza przeciwnego. Upewnij się, że wędzidło jest wyprostowane. Grubość wędzidła jest zawsze mierzona bezpośrednio w pierścieniu wędzidła. Po umieszczeniu go w pysku konia powinno być maks. 5 mm po obu stronach wędzidła.
Horze logo
Wysyłka przez Horze
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Darmowy Zwrot
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Chcesz stworzyć iluzję podwójnej uzdy, ale bez użycia dwóch ustników? NS Loose Ring Pelham to innowacyjny, lekki, elegancki projekt policzka, który tworzy iluzję gry podwójnej przy użyciu tylko jednego ustnika. Pierścień wędzidła jest zarówno ustawiony, jak i zaprojektowany tak, aby obracał się swobodnie, umożliwiając jeźdźcowi większe rozróżnienie między wodzami wędzidłowymi i krawężnikowymi. Luźny pierścień jest korzystny dla koni, które są drewniane, szczupłe lub mają tendencję do nadmiernego wyginania się w tradycyjnym Pelham. Często określany jako Show Pelham, ponieważ jest bardzo popularny w pokazach klas. Ten wygodny ustnik TongueSMART jest często używany na ringach wystawowych, aby rozluźnić i wyciszyć ruchliwą jamę ustną. Ustnik Salox, policzki ze stali nierdzewnej, prosty pręt Pelham.

ID produktu: 317568

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: