Ochraniacze tylne Elastic Fetlock

599,00 zł
Najlepsza cena
Ten produkt zawiera już najlepszą możliwą cenę. Dalsze rabaty z promocji i kuponów nie będą stosowane.
Kolor: Czarny
Czarny Ochraniacze tylne Kentucky Horsewear Elastic Fetlock
Brazowy Ochraniacze tylne Kentucky Horsewear Elastic Fetlock
Jeden rozmiar
Produkt partnera
Dostawa może zająć 5 dodatkowych dni.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Darmowy Zwrot
Bezpłatne zwroty do 100 dni

Opis

Ochraniacze Elastic Fetlock stworzone z najnowszych, technicznych materiałów kładą nacisk na ochronę, komfort i swobodę ruchów bez uszczerbku dla stylu. Nowy design pozostaje taki sam z mocną obudową zewnętrzną wykonaną z wyjątkowo lekkiego, lecz wytrzymałego tworzywa TPU, chroniącego przed uderzeniami, podczas gdy obszary pęcin zostały wzmocnione amortyzującymi wstrząsy molekułami D3O dla maksymalnej ochrony.
Testy laboratoryjne wykazały, że ochraniacze absorbują uderzenia o ponad 50% lepiej niż jakikolwiek inny ochraniacz dostępny obecnie na rynku, z możliwością rozproszenia uderzenia tak mocnego, że byłoby w stanie złamać ludzką kość.
Ochraniacze posiadają otwory wentylacyjne zapobiegające przegrzaniu nóg i ścięgien, a wyściółka z neoprenu jest również perforowana, co sprawia, że ochraniacze te są niezwykle oddychające, a także doskonale amortyzują skórę. Te ochraniacze chroniące pęciny zaprojektowano z większym wycięciem niż tradycyjne ochraniacze na zadnie nogi, dzięki czemu zapewniają optymalny zakres ruchów w obszarze pęciny podczas skoku.
Zwrócono również uwagę na zapewnienie optymalnej swobody i wygody, tak aby konie były w stanie skakać bez problemu. Ochraniacze tylne posiadają podwójne elastyczne paski zaprojektowane z myślą o jeźdźcach, którzy szukają ochraniaczy zapewniających optymalną ochronę, ale w bardziej tradycyjnym stylu.


ID produktu: 301157

Przeczytaj opinie:

Kolor: