Kentucky Horsewear Ochraniacze magnetyczne, stajenne

749,00 zł
( 6 )
Najlepsza cena
Ten produkt zawiera już najlepszą możliwą cenę. Dalsze rabaty z promocji i kuponów nie będą stosowane.
Kolor: Czarny
Czarny Ochraniacze magnetyczne, stajenne Kentucky Horsewear
Jeden rozmiar
Produkt partnera
Dostawa może zająć 6 dodatkowych dni.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Darmowy Zwrot
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

IDEALNE DO STAJNI. Doskonale sprawdzą się podczas leczenia opuchlizny oraz w przypadku koni z chronicznym artretyzmem i problemami ze ścięgnami.
Wykonane w oparciu o technologię Bekaert BEKINOX®, z włókna ze stali nierdzewnej BEKINOX® wplecionego w tkaninę.
Wywierają wpływ na naładowane elektrycznie cząsteczki ściany komórkowej, stymulują krążenie krwi i działają relaksująco na układ nerwowy.
Jeśli szukasz ochrony i wsparcia dla nóg swojego konia podczas pobytu w stajni, NOWE terapeutyczne ochraniacze stajenne marki produkującej techniczne ochraniacze dla koni, czyli Kentucky Horsewear to bezpieczne i łatwe rozwiązanie w zakresie bandażowania.
Ochraniacze stajenne Kentucky Horsewear Recuptex/Texishield łączą w sobie tkaninę wykonaną w technologi 21. wieku z anatomicznie ukształtowaną warstwą zewnętrzną, zawierającą zdejmowane, oddychające owijki z inteligentnego materiału o nazwie Recuptex.
Tkanina ta jest wykonana z najdelikatniejszej przędzy *Inox (włókno ze stali nierdzewnej), która zachowuje wszystkie pola magnetyczne wytwarzane w organizmie za pomocą tarcz EMI (zakłóceń elektromagnetycznych), a także jest włóknem przewodzącym ciepło, które ma szeroki zakres skutków leczniczych dla organizmu: np. wpływa na obciążone elektrycznie cząsteczki ściany komórkowej i stymuluje krążenie krwi poprzez promieniowanie cieplne w podczerwieni z powrotem do końskich nóg, co również wpływa na przepływ tlenu.
To z kolei może pomóc w regeneracji i procesie leczenia organizmu, a także zachęcić do rozluźnienia poprzez system nerwowy konia.
Oddychająca warstwa zewnętrzna z neoprenu pozwala na swobodę ruchów, a solidne, obszerne zapięcia na rzep umożliwiają bezpieczne dopasowanie ochraniaczy, które jednocześnie można szybko i łatwo założyć i zdjąć.
Zarówno owijki jak i ochraniacze zewnętrzne można prać w pralce w temp. 30 stopni, nie zmniejszając przy tym ich skuteczności ani wydajności.
* Przędza Inox jest produkowana przez Bekaert , jedną z największych belgijskich firm specjalizujących się w produktach ze stali nierdzewnej.
Zatrudniająca ponad 28.000 osób firma osiąga obroty w wysokości 4,6 mld Euro.
Dając klientom pewność co do solidności technologii.


Cechy:


  • Istotne wsparcie w walce ze sztywnością i problemami ze ścięgnami
  • Opatentowana tkanina to naukowy wkład w życie stajenne
  • Skuteczne, łatwe w utrzymaniu w czystości i w stosowaniu
  • Wspierają gojenie i pomagają w szybkim powrocie do zdrowia
  • Nieinwazyjne wsparcie leczenia
  • Ochraniacze pobudzają gojenie i zachęcają do rozluźnienia
  • Sprzedawane w parach

ID produktu: 18529

Przeczytaj opinie:

Kolor: