Kup Ochraniacze przednie z futrem owczym Kentucky Horsewear Sheepskin Tendon | horze.pl
Najlepsza cena

Kentucky Horsewear Ochraniacze przednie z futrem owczym Sheepskin Tendon

639,00 zł
w tym VAT
Najlepsza cena
Ten produkt zawiera już najlepszą możliwą cenę. Dalsze rabaty z promocji i kuponów nie będą stosowane.
Brazowy Ochraniacze przednie z futrem owczym Kentucky Horsewear Sheepskin Tendon kentucky
Tabela rozmiarów
  • Dostępne już teraz. Przedmiot znajduje się w magazynie
  • Darmowa wysyłka powyżej 250 zł
  • Wysyłka do 3 dni
  • Bezpłatne zwroty do 100 dni

Opis

Ochraniacze przednie, podszyte futrem owczym, o nowym designie zachowują cechy poprzedniego modelu, czyli mocną obudowę zewnętrzną wykonaną z wyjątkowo lekkiego, lecz wytrzymałego tworzywa TPU, chroniącego przed uderzeniami, podczas gdy obszary ścięgien i pęcin zostały wzmocnione amortyzującymi wstrząsy molekułami D3O dla maksymalnej ochrony.
Testy laboratoryjne wykazały, że ochraniacze absorbują uderzenia o ponad 50% lepiej niż jakikolwiek inny ochraniacz dostępny obecnie na rynku, z możliwością rozproszenia uderzenia tak mocnego że byłoby w stanie złamać ludzką kość.
W części ochraniacza, która chroni ścięgna znajdują się inteligentne otwory wentylacyjne, które zapobiegają przegrzaniu nóg i ścięgien, a podszycie z futra owczego jest również oddychające, co sprawia, że ochraniacze te świetnie przepuszczają powietrze, a także doskonale amortyzują skórę.
Te ochraniacze chroniące ścięgna zaprojektowano z większym wycięciem niż tradycyjne ochraniacze na przednie nogi, dzięki czemu zapewniają optymalny zakres ruchów w obszarze pęciny podczas skoku.
Zwrócono również uwagę na zapewnienie optymalnej swobody i wygody w odniesieniu do kości rysikowej, tak aby konie były w stanie zgiąć nadgarstek bez problemu.
Podszyte sztucznym futrem owczym o właściwościach naturalnego futra owczego.


ID produktu: 302629

Przeczytaj opinie:

Ochraniacze przednie z futrem owczym Kentucky Horsewear Sheepskin Tendon