Do 60% zniżki na Horze, B Vertigo i wiele innych najlepszych marek! *
Zacznij oszczędzać
O nas
Jesteśmy Horze. Zapraszamy do poznania naszej firmy oraz naszych zalet wyróżniających nas wśród innych firm. Poznaj drużyny, które sponsorujemy. Pytania i komentarze mile widziane - skontaktuj się z nami.

Champions aim higher

Jesteśmy niezwykle dumni z naszego utalentowanego i pracowitego zespołu jeźdźców. Dla nas reprezentują oni teraźniejszość oraz przyszłość świata jazdy. Niektórzy z nich należą do dzisiejszych wiodących talentów, a inni dostrzegają światową arenę jutra. Nasi jeźdźcy mają inspirujące ambicje i wspieramy ich w 100 procentach w dążeniu do spełnienia ich marzeń.

Ida Johansen
Norwegia
Skoki przez przeszkody

Ida dostała swojego pierwszego konia w wieku 13 lat. Po tym jak kupiła konia "Lady Catalina" w 2009 roku, udało jej się dostać do Reprezentacji Norwegii. Jej celem jako starszy jeździec jest mieć dobre i równe rundy w klasach Grand Prix. Chce też trenować nowe i młode konie, które mają rozwijać się w tym sporcie.

Nina Braaten
Norwegia
Skoki przez przeszkody

Od wieku dwunastu lat jazda konna jest ważną częścią życia Niny. Niektóre z jej tytułów obejmują Złoto w Skandynawskich Mistrzostwach, zarówno indywidualnie, jak i drużynowo, oraz Zwycięstwo w Grand Prix Norwegii CSIO4 * Drammen 2005. Zajęła także pierwsze miejsce w Pucharze Narodów CSIO4 * w Poznaniu, ósme miejsce na Worldcup CSI 5 * w Dortmundzie i brąz w Mistrzostwach Świata dla ogierów z Favoritas.

Nicolai Lindbjerg
Norwegia
Skoki przez przeszkody

Nicolai mieszka w północnej Norwegii, gdzie prowadzi ośrodek szkoleniowy. Rywalizuje w całej Europie, indywidualnie, a także w drużynie norweskiej ze swoimi 7 końmi. Nicolai zajął 3 miejsce na Mistrzostwach Norwegii w 2010 roku i reprezentował Norwegię w Pucharze Świata w Mecalan, Belgia w 2010 roku, zajmując 14 miejsce.