OSTATECZNA WYPRZEDAŻ! Rabaty do 60% *
Zacznij oszczędzać
O nas
Jesteśmy Horze. Zapraszamy do poznania naszej firmy oraz naszych zalet wyróżniających nas wśród innych firm. Poznaj drużyny, które sponsorujemy. Pytania i komentarze mile widziane - skontaktuj się z nami.

Champions aim higher

Jesteśmy niezwykle dumni z naszego utalentowanego i pracowitego zespołu jeźdźców. Dla nas reprezentują oni teraźniejszość oraz przyszłość świata jazdy. Niektórzy z nich należą do dzisiejszych wiodących talentów, a inni dostrzegają światową arenę jutra. Nasi jeźdźcy mają inspirujące ambicje i wspieramy ich w 100 procentach w dążeniu do spełnienia ich marzeń.

Hailey Guard
Stany Zjednoczone
Ujeżdżanie

Wczesne zamiłowanie do koni doprowadziło Hailey do tego, by zacząć uczęszczać na lekcje jazdy konnej w wieku 5 lat. Jej umiejętności jeździeckie rozwijały się przez lata, dzięki regularnemu treningowi w wielu dyscyplinach. Od momentu powstania Guardian Dressage, Hailey pokazuje swoją klacz KWPN Dalwhinney. Razem są mistrzyniami 2017 Region One 2nd Level Open i 2nd Level Musical Freestyle.

Ida Johansen
Norwegia
Skoki przez przeszkody

Ida dostała swojego pierwszego konia w wieku 13 lat. Po tym jak kupiła konia "Lady Catalina" w 2009 roku, udało jej się dostać do Reprezentacji Norwegii. Jej celem jako starszy jeździec jest mieć dobre i równe rundy w klasach Grand Prix. Chce też trenować nowe i młode konie, które mają rozwijać się w tym sporcie.

Ashley Kehoe
Stany Zjednoczone
WKKW

Urodzona w rodzinie bez koni, Ashley zaczęła się nimi interesować w wieku 4 lat, wtedy zaczęła błagać o lekcje jazdy konnej. Ze swoją determinacją, naturalnym talentem jeździeckim i pasją do koni Ashley jeździ teraz dla 4-gwiazdkowego jeźdźca, Michaela Pollarda, jednocześnie szkoląc swojego młodego wierzchowca, D.A. Vittoria. Misją Ashley jest zostać odnoszącą sukcesy zawodniczką 4-gwiazdkową i przyszłą bronią dla zespołu US Eventing.

Nina Braaten
Norwegia
Skoki przez przeszkody

Od wieku dwunastu lat jazda konna jest ważną częścią życia Niny. Niektóre z jej tytułów obejmują Złoto w Skandynawskich Mistrzostwach, zarówno indywidualnie, jak i drużynowo, oraz Zwycięstwo w Grand Prix Norwegii CSIO4 * Drammen 2005. Zajęła także pierwsze miejsce w Pucharze Narodów CSIO4 * w Poznaniu, ósme miejsce na Worldcup CSI 5 * w Dortmundzie i brąz w Mistrzostwach Świata dla ogierów z Favoritas.

Tina Lund
Dania
Skoki przez przeszkody

Już w wieku 29 lat Tina Lund odniosła fenomenalny sukces. Wśród jej osiągnięć znajduje się 19 tytułów Mistrzostw Danii, dwa zwycięstwa w Pucharze Świata, złoto Mistrzostw Europy i kilka międzynarodowych klas Grand Prix. Rywalizacja to ogromna część życia Tiny, która mieszka w Dubaju, biorąc tam udział w dużych konkursach.

Nicolai Lindbjerg
Norwegia
Skoki przez przeszkody

Nicolai mieszka w północnej Norwegii, gdzie prowadzi ośrodek szkoleniowy. Rywalizuje w całej Europie, indywidualnie, a także w drużynie norweskiej ze swoimi 7 końmi. Nicolai zajął 3 miejsce na Mistrzostwach Norwegii w 2010 roku i reprezentował Norwegię w Pucharze Świata w Mecalan, Belgia w 2010 roku, zajmując 14 miejsce.