« Wstecz / Marki / Neue Schule Bits

Neue Schule Bits NS Bits Thoroughbred Weymouth 12mm 7cm trzonek

1.180,00 zł
Gotowy na jesień? - 50 PLN Prezent
Skopiuj kod: AUTUMN
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 400 PLN. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 24.09.2023.
Kolor: Nie określono
Nie określono NS Bits Thoroughbred Weymouth 12mm 7cm trzonek
Tabela rozmiarów
A B
Wstecz
Podczas pomiaru rozmiaru wędzidła zawsze mierz długość od środka jednego pierścienia (lub policzka) do wnętrza przeciwnego. Upewnij się, że wędzidło jest wyprostowane. Grubość wędzidła jest zawsze mierzona bezpośrednio w pierścieniu wędzidła. Po umieszczeniu go w pysku konia powinno być maks. 5 mm po obu stronach wędzidła.
Horze logo
Wysyłka przez Horze
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Darmowy Zwrot
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Czy twój koń cierpi na nadwrażliwość na gryf? Ten ustnik tworzy subtelny wypukły łuk skierowany do przodu pod kątem 45° w stosunku do policzków, co skutkuje delikatnym, równomiernym naciskiem na język i zmniejszeniem nacisku gryfu. Promowanie komfortu dla ras takich jak konie pełnej krwi angielskiej i araby, które zwykle mają cieńszą skórę, bardziej wrażliwe, kanciaste pręty. Jeśli koń nie wykonuje kontaktu do przodu, można zastosować grubszy bridoon, aby zachęcić konia do rozciągnięcia się w kontakcie, wydłużając szyję. Ustnik Salox, policzki ze stali nierdzewnej, bit Weymouth.

ID produktu: 317518

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: