« Wstecz / Marki / Neue Schule Bits

Neue Schule Bits NS Bits Starter Weymouth 16mm 7cm Shank

1.180,00 zł
( 1 )
Gotowy na jesień? - 50 PLN Prezent
Skopiuj kod: AUTUMN
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 400 PLN. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 24.09.2023.
Kolor: Nie określono
Nie określono NS Bits Starter Weymouth 16mm 7cm Shank
Tabela rozmiarów
A B
Wstecz
Podczas pomiaru rozmiaru wędzidła zawsze mierz długość od środka jednego pierścienia (lub policzka) do wnętrza przeciwnego. Upewnij się, że wędzidło jest wyprostowane. Grubość wędzidła jest zawsze mierzona bezpośrednio w pierścieniu wędzidła. Po umieszczeniu go w pysku konia powinno być maks. 5 mm po obu stronach wędzidła.
Horze logo
Wysyłka przez Horze
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Darmowy Zwrot
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Zalecane jako wprowadzenie twojego konia do Weymouth (swobodna akceptacja). Również niezwykle korzystny dla wrażliwej jamy ustnej. Łagodny, ergonomicznie zaprojektowany Weymouth, który dobrze leży w jamie ustnej na grubszym, mniej wrażliwym obszarze języka. Jest wysoce zalecany jako pierwszy Weymouth twojego konia, ponieważ promuje zrelaksowaną akceptację, zachęcając konia do wydłużania szyi, rozciągania w miękki, spójny kontakt. Ustnik Salox, policzki ze stali nierdzewnej, bit Weymouth.

ID produktu: 317514

Przeczytaj opinie:

Kolor: