« Wstecz / Marki / Neue Schule Bits

Neue Schule Bits Bity NS Slimma Weymouth 14mm 7cm trzonek

1.180,00 zł
Gotowy na jesień? - 50 PLN Prezent
Skopiuj kod: AUTUMN
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 400 PLN. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 24.09.2023.
Kolor: Nie określono
Nie określono Bity NS Slimma Weymouth 14mm 7cm trzonek
Tabela rozmiarów
A B
Wstecz
Podczas pomiaru rozmiaru wędzidła zawsze mierz długość od środka jednego pierścienia (lub policzka) do wnętrza przeciwnego. Upewnij się, że wędzidło jest wyprostowane. Grubość wędzidła jest zawsze mierzona bezpośrednio w pierścieniu wędzidła. Po umieszczeniu go w pysku konia powinno być maks. 5 mm po obu stronach wędzidła.
Horze logo
Wysyłka przez Horze
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Darmowy Zwrot
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Zapewnia dobre działanie podnoszące bez ingerencji w górne podniebienie. Bardzo dyskretny projekt, który dobrze leży w jamie ustnej na grubszej, mniej wrażliwej części języka. Ustnik „Slimma” zawiera szeroki niski mostek języka zaprojektowany w celu wyeliminowania jakiejkolwiek możliwości ingerencji w górne podniebienie, pozostawiając jednocześnie znacznie więcej miejsca na ogłowie – dlatego grubszy ogłowie jest opcją dla konia, który niepewnie wchodzi w kontakt. Ustnik Salox, policzki ze stali nierdzewnej, bit Weymouth.

ID produktu: 317504

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: