Carr & Day & Martin Maść do kopyt CDM Cornucrescine Hoof Ointment - 500 ml/ 450g

129,00 zł
w tym VAT
15% zniżki na Twoje zamówienie
Skopiuj kod: FIRSTLOVE
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 250 PLN. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 20.09.2021.
Tabela rozmiarów
Produkt partnera
Dostawa może zająć 14 dodatkowych dni.
  • Darmowa wysyłka powyżej 250 zł
  • Wysyłka do 3 dni
  • Bezpłatne zwroty do 100 dni

Opis

Maść do kopyt Carr Day Martin Cornucrescine. Unikalna, tradycyjna formuła stosowana i zaufana od pokoleń. Wmasować w koronkę w celu pobudzenia zdrowego wzrostu kopyt. Utrzymuje optymalny stan kopyt i wspomaga odbudowę i wzrost kopyt. Zastosowanie ręczne lub za pomocą szczoteczki do zębów stymuluje komórki produkujące keratynę. Maść do kopyt wspomaga również odrastanie włosów po aplikacji wcierek lub powstaniu blizn.


Techniczny opis:


Produkt zawiera etanol.

Jeźdźcy startujący w zawodach podlegających zasadom FEI powinni skonsultować się z lekarzem weterynarii przed użyciem.


Wskazówki użytkowania:


Nakładać ręcznie na czyste kopyta, wcierając dokładnie w koronki i w ewentualne pęknięcia. Stosować co tydzień, aby utrzymać zdrowy wzrost rogu kopytowego lub codziennie, aby przyspieszyć wzrost kopyt i poprawić ich niską jakość.

Ze względu na większy przyrost kopyt podczas użytkowania, mogą one wymagać częstszego werkowania. Wyniki są widoczne po 4-6 tygodniach.


ID produktu: 25211

Przeczytaj opinie:

Maść do kopyt CDM Cornucrescine Hoof Ointment - 500 ml/ 450g