Zaoszczędź 12% na wszystkich oficerkach i bryczesach Horze & B Vertigo!
Zacznij oszczędzać

System do lonżowania Horze

ID produktu: 10802

169,00 zł
(w tym VAT)
Dostępne już teraz
Dostępne już teraz
Zapakowane i wysłane z naszego magazynu w ciągu 24 godzin podczas dni roboczych.
  • Darmowa wysyłka powyżej 300 zł
  • Wysyłka do 3 dni
  • Bezpłatne zwroty do 30 dni
System do lonżowania Horze
Opis

Opis

System umożliwia lonżowanie konia w celu uzyskania u niego rozluźnienia i wzmocnienia mięśni grzbietu bez użycia siły.


Firma Horze oferuje innowacyjny system do lonżowania konia w sposób delikatny. System do lonżowania wzmacnia mięśnie grzbietu i pomaga koniowi rozluźnić się bez wywierania siły. Zachęca on konia do wyciągania się do przodu i w dół podczas pracy na lonży.


Cechy:


  • Doskonała pomoc do szkolenia konia z ziemi
  • System do lonżowania nie zawiera pasa do lonżowania ani ogłowia w komplecie
  • W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów należy używać często ale krótko

Średnia ocena
Zdjęcia produktu od naszym klientów

Podziel się swoim zdjęciem tego produktu z całym światem.

Dodaj zdjęcie i zgarnij 10% zniżki na następny zakup!

4 Lubi to

System działa naprawdę dobrze, ale za koniem znajduję elastyczną linię. Mam dużego konia, 165 w ukryciu, i jest po prostu za długi, aby mieć go na tylnych łapach. W systemie jest wiele opcji dostrajania, ale nie ta, z którą należy wziąć tylną część.

„System płuc Passoa”
3 Lubi to

Naprawdę pyszne narzędzie tęsknoty. Klamry / slajdy, a także dobrej jakości wkładka. Opcje wprowadzania są liczne, więc pasują do większości koni / kucyków. Jedynym minusem, jaki zdałem sobie sprawę, jest to, że pierścienie z długimi paskami (długie pasy z Horze) są zbyt małe, aby można je było przepiąć przez klamry / wkładkę, aby zapewnić, że wkładka nie dostanie się zbyt daleko w dół do nóg. Rozwiązano ten problem, dodając haki kabinowe do pierścieni z taśmy.

dłuższe dla dużych i małych koni
3 Lubi to

ma konia o wartości 170 istg, a tam jest za mały, więc należy go zmienić lub przedłużyć za pomocą dodatkowej smyczy

Pomoc do skakania
1 Lubi to

Ładnie wykonany miękki pasek tylny, miękka nylonowa lina i chromowane mocowanie. Myślę, że używam go poprawnie bez wskazówek ani sugestii dotyczących produktu. Schemat z sugerowanym załączeniem byłby miły.

Coś małego
1 Lubi to

Dobry system do tęsknoty z aktywnymi tylnymi nogami. Jednak nie ma wiele dodatkowej liny, jeśli chcesz dostroić się do dużego konia. Mój ma 163 lata i myślę, że to trochę trudne. Tęsknię również za dodatkowym mocowaniem wokół paska, aby liny nie opadały zbyt głęboko na ziemię / nogi wzdłuż boków konia.

Ten produkt jest obecnie na magazynie. Jeżeli zamówisz już dziś, zapakujemy go i wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze). Dostawa zajmie to tylko kilka dni.

Czytaj więcej o koszcie przesyłki i czasie dostawy.

Nasza polityka zwrotów jest prosta. Jeżeli nie jesteś w 100% zadowolony z produktu, zwróć go! Jesteśmy gotowi przyjąć zwroty do 30 dni po zakupie i zwrócimy całą cenę produktu. Prosimy jedynie o zwracanie nieużywanych i nienaruszonych produktów, które są zapakowane w oryginalne pudełko/opakowanie oraz są w tym samym stanie, w jakim zostały odebrane. Obecnie nie zwracamy kosztów za wysyłkę zwrotną.

Czytaj więcej o naszej polityce zwrotów.