« Wstecz / Koń / Ochrona nóg i ochrona kopyt / Ochraniacze dla konia / Ochraniacze stajenne i transportowe

Horze Horze Cairo Infra-Red Ochraniacze stajenne

279,00 zł
50 PLN PREZENT - Na twoje świąteczne zakupy
Skopiuj kod: XMAS
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 400 PLN. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 17.12.2023.
Kolor: Anthracite Dark Grey
Anthracite Dark Grey Horze Cairo Infra-Red Ochraniacze stajenne
Tabela rozmiarów
Size Height - Cm Height - Inch
P 102 cm 10"
C 146 cm 14.2"
F 156 cm 15.2"
XF 169 cm 16.3"
Wstecz
These sizes correspond to the height of the horse, and are intended as a guide only.
Horze logo
Wysyłka przez Horze
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Przedłużone prawo zwrotu do 31.01.2024 r.

Opis

Terapeutyczne ochraniacze stajenne z bardzo miękką wyściółką oraz wytrzymałą, przewiewną warstwą zewnętrzną. 4 zapięcia na rzepy pozwalają utrzymać ochraniacze na miejscu. Ochraniacze Infrared wspomagają krążenie. Cząstki ceramiczne wplecione w materiał w spodniej części grubej wyściółki pochłaniają energię z ciała konia i oddają ją w formie dalekiej podczerwieni, która przenika w głąb tkanek i ożywia krążenie, zarazem pobudzając metabolizm. Szybsze krążenie może pozytywnie wpływać na regenerację komórek i usuwanie szkodliwych substancji z tkanek. Wytworzone ciepło ma również zbawienne działanie w przypadku nadwyrężenia, przemęczenia czy kontuzji. Sprawdzi się też w przypadku koni, które cierpią na opoje lub opuchnięte stawy. Ochraniacze można zostawić koniowi na noc, założyć na czas transportu lub na pastwisko. Ceramiczne nanocząstki wplecione w strukturę materiału pochłaniają energię z ciała konia, oddając ją w formie promieniowania podczerwonego o długości fali 8~12μm. Promieniowanie podczerwone przenika w głąb tkanek i pobudza cząsteczki wody, by doprowadzić do uwalniania się ciepła, które rozszerza naczynia krwionośne, wspomaga krążenie, a zarazem metabolizm.

Cechy:

  • Warstwa zewnętrzna z perforowanego neoprenu zapewnia przewiewność Materiał Infrared Tech z dodatkiem ceramicznych nanocząstek Wsparcie krążenia, szybszy metabolizm Miękka wyściółka Wytrzymała warstwa zewnętrzna Materiał szybkoschnący i amortyzujący Wewnętrzną wkładkę można przymocować do warstwy zewnętrznej na rzep Mocne zapięcie na rzep 2 sztuki w zestawie Na tylne nogi należy wybrać ochraniacze o jeden rozmiar większe

Opis techniczny:

100% poliester

Wskazówki pielęgnacji:

Wkładki można prać w temp. 30°.

ID produktu: 18593

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: