« Wstecz / Koń / Czapraki / Czapraki ujeżdżeniowe

Horze Horze Cairo Infra-Red Czaprak ujeżdżeniowy

249,00 zł
Kolor: Anthracite Dark Grey
Anthracite Dark Grey Horze Cairo Infra-Red Czaprak ujeżdżeniowy
Tabela rozmiarów
Size A - Size B - Size C - Size
P 54 47 64.5
F 59 52.5 69
Wstecz
Ważne jest, aby czaprak opierał się na długości siodła, a niekoniecznie na długości grzbietu konia. Czaprak powinien być zawsze nieco dłuższy niż siodło. Model czapraka powinien również pasować do modelu siodła (np. Ujeżdżeniowy, wszechstronny).

Zamów teraz i skorzystaj z wielu korzyści:Przedłużone prawo zwrotu do 06.01.2024 r.

Darmowa wysyłka od 99€

Horze logo
Wysyłka przez Horze
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Rozszerzone prawo zwrotu

Opis

Prosty, a zarazem elegancki i praktyczny czaprak z wierzchnią warstwą z diagonalu bawełnianego, wykończony od spodu materiałem, który wykorzystuje działanie podczerwieni. Siateczkowy kanał wzdłuż grzbietu zapewnia dopływ świeżego powietrza, co przydaje się przede wszystkim podczas intensywnych treningów i jazdy w upalne letnie dni. Krótkie paski do siodła i rozpinane pętelki na popręg utrzymują czaprak na miejscu. Czerwona lamówka i tasiemka z logo wzdłuż kręgosłupa sprawiają, że czaprak nabiera sznytu typowego dla całej kolekcji Horze Zairo. Ceramiczne nanocząstki wplecione w strukturę materiału pochłaniają energię z ciała konia, oddając ją w formie promieniowania podczerwonego o długości fali 8~12μm. Promieniowanie podczerwone przenika w głąb tkanek i pobudza cząsteczki wody, by doprowadzić do uwalniania się ciepła, które rozszerza naczynia krwionośne, wspomaga krążenie, a zarazem metabolizm, tym samym zapewniając sprężystość mięśni.

Cechy:

  • Materiał Infrared Tech z dodatkiem nanocząstek ceramicznych Wspomaga krążenie i metabolizm Diagonal bawełniany Siateczka wzdłuż kręgosłupa Miękka wyściółka Szybkoschnący materiał Anatomiczny krój linii grzbietu Krótkie paski do siodła Regulowana, zapinana na rzep pętelka na popręg Elegancki design z czerwoną lamówką i silikonową etykietką

Opis techniczny:

100% poliester

Wskazówki pielęgnacji:

Prać w temp. 30°.

ID produktu: 17473

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: