« Wstecz / Marki / eQuick

eQuick eQuick eShock, przednie buty

RRP: -3% zniżki
629,00 zł
RRP: 649,00 zł
50 PLN PREZENT - Na twoje świąteczne zakupy
Skopiuj kod: XMAS
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 400 PLN. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 17.12.2023.
Kolor: Brown
Brown eQuick eShock, przednie buty
Black eQuick eShock, przednie buty
Tabela rozmiarów
Size Circumference
S 17-19 cm
M 20-24 cm
L 24-28 cm
Wstecz
Zmierz obwód nogi konia, aby znaleźć najbardziej odpowiedni rozmiar. Należy pamiętać, że każdy koń jest inny, a nasza tabela ma na celu jedynie przedstawienie szacunów. Wszystkie pomiary są przybliżone. Pamiętaj, że dopasowanie buta można regulować za pomocą szpilek lub pasków na rzepy
Horze logo
Wysyłka przez Horze
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Przedłużone prawo zwrotu do 31.01.2024 r.

Opis

Ochraniacz ścięgien wykonany z materiałów o wysokiej jakości, niezawodności i trwałości. Anatomiczny kształt owija się wokół ścięgna, chroniąc przed kontuzjami, zapewniając jednocześnie komfort. skorupa zewnętrzna wzmocniona TPU; miękka wyściółka z neoprenu, nadające się do prania brzegi z lycry zapobiegające powstawaniu odleżyn; dwa punkty mocowania i elastyczny pasek zapewniają łatwą regulację.Wyjątkowa, opatentowana technologia eFluidgel, która znacznie zmniejsza wpływ na ścięgna konia.Wyjątkowa, opatentowana technologia eFluidgel.Specjalny pęcherzyk w skorupie znacznie zmniejsza wpływ powietrza i żelu na nogę konia kompresji i ich zdolności do pochłaniania wstrząsów. Free Torsion System. Specjalny system, który zapewnia, że noga konia nie blokuje się podczas skoku.

Cechy:

  • Amortyzujący FluidGel Wysoka wytrzymałość. Wysoka amortyzacja Maksymalna ochrona

Wskazówki pielęgnacji:

Prać ręcznie tylko w temperaturze 30°C.

ID produktu: 301716

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: