« Wstecz / Marki / eQuick

eQuick eQuick Buty stajenne Aero-Magneto, przód

Od 669,00 zł
RRP: 909,00 zł
( 1 )
50 PLN PREZENT - Na twoje świąteczne zakupy
Skopiuj kod: XMAS
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 400 PLN. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 17.12.2023.
Kolor: Black
Black eQuick Buty stajenne Aero-Magneto, przód
Tabela rozmiarów
Horze logo
Wysyłka przez Horze
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Przedłużone prawo zwrotu do 31.01.2024 r.

Opis

Ochraniacz goleni z zapięciem na rzep i elastycznym wspornikiem poprawiającym dopasowanie ucisku na końskiej nodze. Doskonale wyprofilowane, aby zapobiegać zsuwaniu się, poprawiać kontrolę ścięgien i zapobiegać obrzękom powysiłkowym. Ochraniacz Cordura (1) na tylnej części nagolennika zapewnia większą odporność na zużycie. Długość wewnętrznej poduszki została zaprojektowana tak, aby chronić koronę (2), dzięki czemu ten ochraniacz jest idealną alternatywą dla bandaży do boksu dla konia, a także doskonałą ochroną podczas transportu.Aero-Stable Boot Magneto to wygoda i komfort podstawy Model dodaje korzyści w postaci zwiększonej wentylacji gwarantowanej przez system wentylacji, oprócz leczniczego działania regenerującego i przeciwzapalnego dzięki zastosowaniu magnesów.

Cechy:

  • Ochraniacz goleni z zapięciem na rzep i elastycznym wspornikiem poprawiającym regulację kompresji na końskiej nodze Doskonale wyprofilowany, aby zapobiegać zsuwaniu się, poprawiać kontrolę ścięgien i zapobiegać obrzękom powysiłkowym Aero-Stable Boot Magneto to wygoda i komfort modelu podstawowego dodaje korzyści w postaci zwiększonej wentylacji gwarantowanej przez system wentylacji, oprócz leczniczego działania regenerującego i przeciwzapalnego dzięki zastosowaniu magnesów

Wskazówki pielęgnacji:

Prać ręcznie tylko w temperaturze 30°C.

ID produktu: 301707

Przeczytaj opinie:

Kolor: