« Wstecz / Marki / Haukeschmidt

Haukeschmidt Damskie rękawiczki jeździeckie Haukeschmidt Finest

RRP: -16% zniżki
269,00 zł
RRP: 319,00 zł
( 7 )
50 PLN PREZENT - Na twoje świąteczne zakupy
Skopiuj kod: XMAS
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 400 PLN. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 17.12.2023.
Kolor: Black
Black Damskie rękawiczki jeździeckie Haukeschmidt Finest
Tabela rozmiarów
Rozmiar Rozmiar A Szerokość
XXS 6 cm 15-16
XS 6.5 cm 16.5
S 7 cm 17.8
S-M 7.5 cm 19.1
M 8 cm 20.3
M-L 8.5 cm 21.6
L 9 cm 22.9
XL 9.5 cm 24.1
XXL 10 cm 25.4
Wstecz

Obwód dłoni od palca wskazującego do małego palca należy zmierzyć za pomocą taśmy krawieckiej. Osoby leworęczne powinny zmierzyć obwód lewej dłoni. Zalecamy zaokrąglenie wyniku w górę do najbliższego połówkowego rozmiaru.

Horze logo
Wysyłka przez Horze
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Przedłużone prawo zwrotu do 31.01.2024 r.

Opis

Skóra Palmhand of Pittards Oil Tac Technologia Pittards Oil Tac została specjalnie zaprojektowana, aby poprawić właściwości chwytne skóry w każdych warunkach, niezależnie od tego, czy są mokre, czy suche. Specjalny polimer unosi się na powierzchnię, gdy jest to potrzebne, aby uzupełnić i utrzymać przyczepność- Pittards zapewniają wyjątkową elastyczność i zręczność manualną dla ogólnego komfortu pomimo dodania środków klejących i zapewniają idealne dopasowanie.- Skóra została specjalnie obrobiona, aby zapobiec wchłanianiu wilgoci, w tym potu, do rękawicy, a tym samym chronić strukturę włókien przed szkodliwy wpływ potu. Skóra zachowuje swoją miękkość i miękkość nawet po wielokrotnym użyciu. Specjalne garbowanie zapewnia lepszą odporność na wilgoć generowaną przez deszcz, wilgoć lub warunki pracy oraz lepszą izolację, aby chronić dłonie w każdych warunkach pogodowych. Wierzch dłoni z najlepszej miękkiej skóry owczej - Innowacyjna obróbka wykończeniowa skóry utrzymuje najwyższy komfort użytkownika nawet przy największym obciążeniu. Ze względu na właściwości skóry rękawica ta doskonale nadaje się do użytku profesjonalnego.

ID produktu: 31662

Przeczytaj opinie:

Kolor: