Golarka Legend

1.530,00 zł
w tym VAT
Zaoszczędź 15% EKSTRA na marce Horze
Skopiuj kod: HORZE15
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 250 PLN. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 27.01.2022.
Jeden rozmiar
Produkt partnera
Dostawa może zająć 9 dodatkowych dni.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 zł
Darmowy Zwrot
Bezpłatne zwroty do 100 dni

Opis

Solidna maszynka do ciągłego użytku!


Wysokiej jakości wytrzymałe ostrze ze stali chromowo-wanadowej A2F/AC o długości cięcia 1,4 mm i doskonałych właściwościach ślizgowych dzięki żebrowanej powierzchni grzebienia tnącego, zapewniające łatwe i precyzyjne cięcie. Funkcja samooczyszczania zapobiega blokowaniu zestawu ostrzy przez luźną sierść. W celu uzyskania prawidłowego docisku należy zamknąć śrubę mocującą i obrócić ją o 1 1/2 obrotu do tyłu. Łatwe w czyszczeniu i montażu ostrze dzięki inteligentnemu systemowi zaciskowemu. Wyjmowany i nadający się do mycia filtr powietrza dla lepszej konserwacji. Wytrzymały, mocny silnik prądu stałego o prędkości 2800 obr./min. umożliwia szybkie i efektywne golenie ponad 4 koni pod rząd dzięki mocnemu silnikowi o mocy 150 W. Automatyczna ochrona silnika zapobiega przeciążeniu. Głowica wentylacyjna zapobiega przegrzaniu się ostrza i głowicy. Lekka praca dzięki smukłej obudowie i zminimalizowaniu drgań dzięki gumowemu zamocowaniu silnika. Pasek na rękę zapewnia większe bezpieczeństwo podczas posługiwania się maszynką.


Cechy:


  • Kolor: niebieski
  • W skład zestawu wchodzi: maszynka do golenia, filtr, olej, szczoteczka do czyszczenia, śrubokręt, smar R2, walizka do przechowywania

ID produktu: 26316

Przeczytaj opinie:

Golarka Lister Legend