« Wstecz / Marki / Eyenimal

Eyenimal Inteligentna miska dla zwierząt Eyenimal, XL

139,00 zł
Zaoszczędź do 20% na swoim zamówieniu
Skopiuj kod: SAVEMORE
Wydaj 300 PLN +, oszczędź 15%. Wydaj 400 PLN +, oszczędź 20%. Nie łączy się z innymi rabatami. Voucher nie łączy się z innymi promocjami lub kuponami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 25.06.2023.
Kolor: WH/AB
WH/AB Inteligentna miska dla zwierząt Eyenimal, XL
Jeden rozmiar
Horze logo
Wysyłka przez Horze
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Darmowy Zwrot
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Pierwsza na świecie miska dla zwierząt ze zintegrowaną wagą, która pozwala kontrolować ilość pożywienia i wody, którą podajesz swojemu zwierzakowi.

Kontrolowanie ilości pożywienia, które podajesz swojemu zwierzakowi, jest poważnym problemem. Obecnie wiele naszych pupili cierpi na otyłość, która może mieć poważne konsekwencje. Inteligentna miska dla zwierząt EYENIMAL łączy w sobie miskę z elektroniczną wagą i pomaga kontrolować ilość podawanego pokarmu oraz walczyć z nadwagą.

Cechy:

  • Pojemność miski: 1,8 litra (około 500 g suchej karmy) Jednostki miary: g, ml, lb:oz, fl:oz Łatwy w użyciu dzięki wyświetlaczowi LCD Umożliwia również odmierzanie płynów (woda/mleko) Łatwe czyszczenie

Opis techniczny:

2 lata gwarancji. Precyzja co do grama. Materiał: stal nierdzewna i tworzywo sztuczne dopuszczone do kontaktu z żywnością. Wymiary: 185x225x70mm. Zasilanie: 2 baterie alkaliczne 1,5 V AAA LR03. Czułe klawisze. Miska ze stali nierdzewnej nadaje się do mycia w zmywarce.

ID produktu: 320063

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: