Eskadron Heritage 2022 Kolekcja
Eskadron Heritage 2022 Kolekcja

Eskadron Heritage 2022 Kolekcja

Kolekcja Eskadron Heritage łączy w sobie elegancki design i szeroką gamę kolorów kojarzonych z klasyką jeździectwa. Materiały w kremowym kolorze prezentują się szykownie i atrakcyjnie. Cała kolekcja zyskuje jeszcze więcej charakteru dzięki modnym akcentom - metalowe okucia w kolorze mosiądzu zdobią kantary, derki i czapraki z linii Eskadron Heritage.

37 produktów
Kupuj Eskadron Heritage 2022 Kolekcja na horze.pl.

Na horze.pl możesz kupować online wygodnie, a zamówienia są dostarczane w przeciągu tylko kilku dni.

Kolekcja Eskadron Heritage 

Kolekcja Eskadron Heritage pojawia się pod koniec każdego roku. Wyróżnia się subtelnymi, stonowanymi kolorami, którym charakteru dodają eleganckie metalowe elementy. Całość uzupełnia logo Eskadron Heritage. Podobnie jak w przypadku innych kolekcji marki Eskadron, również i w tej znajdziesz kantary Eskadron Heritage z futerkiem i błyszczącym wykończeniem. Oczywiście, do kompletu możesz dobrać owijki, ochraniacze i nauszniki z tej samej linii. Twoją jeździecką stylizację uzupełni szeroka gama czapraków: wybieraj spośród modeli bawełnianych, błyszczących i takich z dużym pikowaniem

Dla małych czworonożnych przyjaciół mamy w ofercie ubranka - z pewnością zachwyci Cię derka dla psa Eskadron Heritage w kolorach tegorocznej kolekcji. W tej linii znajdziesz również derki polarowe, treningowe i padokowe. Poza tym mamy też różnego rodzaju torby na szczotki i akcesoria oraz uwiązy. Kolekcja Eskadron Heritage 2021 pasuje do produktów z linii Eskadron Fanatics HW21. Możesz zatem wybrać coś dla swojego konia nie tylko w tej kolekcji, ale również w serii Eskadron Classic Sports Collection 2021 lub  Pikeur Autumn/Winter 2021/22. Jako że długo wyczekiwana seria produktów Eskadron Heritage jest limitowana, nie czekaj i przejrzyj naszą ofertę już dziś!