Czarny piątek - zaoszczędź do 70%!
Zacznij oszczędzać
Derki treningowe & Derki do karuzeli

Derki treningowe & Derki do karuzeli

Derki treningowe chronią konia i jego wrażliwe plecy przed wiatrem i niepogodą. Dodatkowo są one łatwe w obsłudze, dzięki czemu szybko założysz siodło bez marszczenia się derki pod spodem.

27 produktów

Co wyróżnia derki treningowe?


Derka treningowa jest dodatkową warstwą ochronną, która ma wgłębienie w obszarze siodła. Możesz więc założyć ją na konia, a następnie go osiodłać bez przesuwania się derki i siodła. Dzięki temu eliminujemy niewygodne punkty ucisku na grzbiecie konia. Derka treningowa jest wycięta tak, aby strzemiona nadal optymalnie pasowały i żebyś mógł je przypiąć, dla dodatkowego wsparcia.

Derki treningowe do wielu zastosowań


Istnieje wiele derek treningowych dla różnych wymagań. Jeśli chcesz wędrować po okolicy w lecie, powinieneś wybrać derkę przeciw owadom. Ochroni ona Twojego konia przed nieprzyjemnymi użądleniami much. Insekty mogą poważnie zakłócać jazdę i całkowicie ją uniemożliwiać w upalne miesiące. Z łatwością może temu zapobiec derka treningowa.

Derka treningowa przeciwdeszczowa

Istnieją też derki treningowe, które dzięki swoim materiałom chronią grzbiet konia i okolice nerek przed deszczem lub śniegiem. Niektóre konie są szczególnie wrażliwe w tym obszarze, a wodoodporne derki umozliwiają jazdę jesienią i zimą. Ponadto możesz również wybrać derki treningowe z odblaskowymi elementami lub wykonane w całości z materiałów odblaskowych. Z derką odblaskową nie musisz się martwić, jeśli Twoja jazda się nieco przedłuży, zarówno Ty, jak i Twój koń pozostaniecie dobrze widoczni w ciemności.

Kup Derki treningowe & Derki do karuzeli na horze.pl

W horze.pl możesz wygodnie robić zakupy online i otrzymać produkt już po kilku dniach.

Po prostu zamów online i ciesz się tymi zaletami:

🚚

Darmowa dostawa od 300 PLN

💳

Wiele metod płatności

Darmowe zwroty

📞

Bezpłatna obsługa klienta i czat

Zamów Derki treningowe & Derki do karuzeli na horze.pl już teraz!