« Cofnij  / / /

LeMieux Czaprak skokowy LeMieux EuroJump

369,00 zł
( 3 )
Zaoszczędź 80 zł EXTRA na swoim zamówieniu
Skopiuj kod: SPRING-HZ
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 300 PLN. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 02.04.2023.
Kolor: Bonnie Blue
Bonnie Blue Czaprak skokowy LeMieux EuroJump
Black Czaprak skokowy LeMieux EuroJump
DB/AB Czaprak skokowy LeMieux EuroJump
WH/AB Czaprak skokowy LeMieux EuroJump
Jeden rozmiar
Produkt partnera

Ten przedmiot jest dostarczany od jednego z naszych partnerów. Posiadanie produktu partnera w zamówieniu opóźni czas dostawy całego zamówienia. Proszę sprawdzić szacowany termin dostawy w kasie.

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Darmowy Zwrot
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Model EuroJump to rezultat współpracy ze Scottem Brashem, jednym z najlepszych skoczków na świecie. Te czapraki zostały opracowane tak, by idealnie dopasować się do kształtu współczesnych siodeł skokowych. Wysokie wycięcie na kłębie i wyprofilowany tył to gwarancja, że noga jeźdźca nie zahaczy się w żadnym miejscu o czaprak. Innowacyjna, miękka bambusowa podszewka doskonale pochłania pot, a także zapewnia maksymalną wygodę i bezpieczeństwo. Nowy wzór w pikowane paski uzupełnia wykończenie z wysokiej jakości zamszu i efektowna lamówka. Szerokie szlufki na popręg zostały wyposażone w trzy pętelki, w które bezpiecznie wsuniesz paski.

ID produktu: 313507

Przeczytaj opinie:

Kolor: