« Wstecz / Marki / Cavallo Hoof Boots F.R.A.

Cavallo Hoof Boots F.R.A. Podkładki żelowe FRA Cavallo (2szt)

99,00 zł
Dołącz do Horze Club! Zaoszczędź -20% EXTRA!
Skopiuj kod: HORZECLUB
Ważne tylko dla członków klubu Horze. Minimalna wartość zamówienia wynosi 400 PLN. Nie można łączyć z innymi kuponami. W przypadku zwrotu jednego lub większej liczby produktów zwrócimy proporcjonalnie obniżoną wartość towarów. Nie dotyczy produktów wykluczonych (informacje na stronach produktów). Ważny do 15.10.2023.
Kolor: Red
Red Podkładki żelowe FRA Cavallo (2szt)
Jeden rozmiar
Horze logo
Wysyłka przez Horze
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Darmowy Zwrot
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Cavallo's Enhanced Protection Gel Pad zapewnia Twojemu koniowi dodatkową warstwę komfortu, kiedy tego potrzebuje. Cavallo Gel Pads są wykonane z zaawansowanego technicznie i specjalnie opracowanego elastomeru termoplastycznego, który został zaprojektowany, aby zapewnić Twojemu koniowi tymczasową dodatkową ochronę i zwiększony komfort podczas przechodzenia z butów metalowych na boso, podczas jazdy w bardzo agresywnym terenie lub na dłuższych dystansach lub w celu rehabilitacji podczas urazu. Ze względu na giętki charakter żelu, który wnika do jamy podeszwowej – pobudzany jest przepływ krwi i krążenie. Może to przyspieszyć proces gojenia i poprawić zdrowie kopyt.

Cechy:

  • Podkładka żelowa Cavallo przeznaczona dla koni z wrażliwymi i/lub obolałymi podeszwami, zapewniająca pewien komfort i stymulację

ID produktu: 314917

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: