« Wstecz / Marki / LeMieux

LeMieux LeMieux Earth Czaprak skokowy CC

RRP: -11% zniżki
309,00 zł
RRP: 349,00 zł
Kolor: Ocean
Ocean LeMieux Earth Czaprak skokowy CC
Thistle LeMieux Earth Czaprak skokowy CC
Moss LeMieux Earth Czaprak skokowy CC
Jeden rozmiar

Zamów teraz i skorzystaj z wielu korzyści:Przedłużone prawo zwrotu do 06.01.2024 r.

Darmowa wysyłka od 99€

Horze logo
Wysyłka przez Horze
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Rozszerzone prawo zwrotu

Opis

Oto model z ekskluzywnej kolekcji Earth. Jeśli dbasz o planetę, wybierz stylowy czaprak skokowy CC, który zaprojektowano i wyprodukowano w sposób bezpieczny dla środowiska. Ten dopasowany do ciała konia czaprak będzie pasował do większości zachodzących na przód siodeł skokowych. Teraz możesz bez wyrzutów sumienia dobrać kolejny egzemplarz do swojej kolekcji, jednocześnie dbając o ograniczenie ilości odpadów. Czaprak powstał z poddanych recyklingowi plastikowych butelek. Naszywkę wykonano z gumy z recyklingu. Jeśli więc leży Ci na sercu przyszłość naszej planety, ten model będzie dobrym wyrazem Twojej troski o środowisko. Chcąc przyczynić się do zmniejszenia ilości odpadów, postanowiliśmy, że wieszaki umieszczane na produktach z kolekcji Earth będą produkowane z recyklingowanego kartonu, natomiast opakowania tych produktów będą biodegradowalne. To oznacza, że możesz uzupełnić swój asortyment czapraków bez szkody dla środowiska. Jako że LeMieux chce uczynić świat lepszym miejscem dla wszystkich, nawiązaliśmy współpracę z marką Ecologi - dlatego właśnie każdy zakup produktu z kolekcji Earth oznacza jedno posadzone drzewko. Każdy zakup to kolejne drzewko.

Opis techniczny:

Materiał RPET – kationowa tkanina oxford z zawartością 55% przędzy z recyklingu. Materiał RPET – powlekana warstwą PVC kationowa tkanina oxford z zawartością 55% przędzy z recyklingu. Bambusowy materiał - 60% wiskoza, 40% poliester. Wypełnienie polyfill - 100% poliester. Pianka - 100% poliester. Materiały inne niż tkanina - 100% poliester. Tasiemki– powlekana warstwą poliuretanu kationowa tkanina oxford z zawartością 55% przędzy z recyklingu

Wskazówki pielęgnacji:

Prać w pralce w temp. 30 stopni, program normalny. Zaleca się, by czaprak prać w pokrowcu. Po wypraniu rozprostować na mokro i rozłożyć do wyschnięcia, by czaprak zachował kształt. Można prasować w niskiej temperaturze. Przed praniem należy pozapinać wszystkie rzepy. Suszyć na powietrzu, nie w suszarce.

ID produktu: AX20R

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: