« Wstecz / Marki / Ariat

Ariat Czapka Ariat Norfolk

249,00 zł
Gotowy na jesień? - 50 PLN Prezent
Skopiuj kod: AUTUMN
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 400 PLN. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 24.09.2023.
Kolor: Earth Heather
Earth Heather Czapka Ariat Norfolk
Jeden rozmiar
Horze logo
Wysyłka przez Horze
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Darmowy Zwrot
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Dzięki efektownym pomponom i splotom warkoczowym model Norfolk może przetrwać wyłącznie dzięki wyglądowi, a jednocześnie jego projekt jest w równym stopniu skupiony na zrównoważonym rozwoju. Wykonane z mieszanki wełny Polylana®, która jest bardziej przyjazna dla środowiska niż akryl, i mają podszewkę z polaru pochodzącego z recyklingu.

Cechy:

  • Mit ihrem opulenten Bommel und der Zopfstrickoptik bietet die Norfolk nicht nur einen tollen Look, sondern ist auf Nachhaltigkeit ausgelegt. Das Modell besteht aus einer Polylana®-Wollmischung, die umweltfreundlicher als Acryl ist, and hat ein Futter aus recyceltem Fleece.

Opis techniczny:

Podszewka z polaru Repreve® 70% poliester z recyklingu, 30% wełna Odporna na uderzenia dzianina z mieszanki wełny Polylana®

ID produktu: QBCD9

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: