« Cofnij  / / / /

Catago CATAGO Pas chroniący przed obtarciami

419,00 zł
Zaoszczędź 80 zł EXTRA na swoim zamówieniu
Skopiuj kod: SPRING-HZ
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 300 PLN. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 02.04.2023.
Kolor: Black
Black CATAGO Pas chroniący przed obtarciami
Tabela rozmiarów
Rozmiar Długość
S 170 cm
M 185 cm
L 200 cm
Wstecz
Produkt partnera

Ten przedmiot jest dostarczany od jednego z naszych partnerów. Posiadanie produktu partnera w zamówieniu opóźni czas dostawy całego zamówienia. Proszę sprawdzić szacowany termin dostawy w kasie.

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Darmowy Zwrot
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Pas chroniący przed obtarciami CATAGO jest jak druga skóra. Sprawdzi się u świeżo ogolonych koni, ponieważ doskonale chroni przed obtarciami w okolicy popręgu. Materiał jest lekki, miękki, elastyczny, a jednocześnie wytrzymały. Ten model można łatwo przypiąć za pomocą pasków na rzepy. Pas można założyć, by zapobiec obtarciom, ale również wtedy, kiedy skaleczenia już się pojawią. Ten model doskonale chroni ciało konia przed obtarciami od ostróg. Nadaje się też dla koni nadmiernie wrażliwych na łydkę. Dostępny w trzech rozmiarach: małym, średnim i dużym.

Wskazówki pielęgnacji:

Prać w temp. 30 stopni

ID produktu: 314082

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: