« Wstecz / Koń / Ochrona nóg i ochrona kopyt / Ochraniacze dla konia / Ochraniacze terapeutyczne

Zandona Zandona Therapeutic Support Boot Air z tyłu

1.040,00 zł
( 5 )
Gotowy na jesień? - 50 PLN Prezent
Skopiuj kod: AUTUMN
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 400 PLN. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 24.09.2023.
Kolor: Black/Beige
Black/Beige Zandona Therapeutic Support Boot Air z tyłu
Tabela rozmiarów
Size Circumference
PONY 24-27 cm
S 28-30 cm
M 31-32 cm
L 33-34 cm
L+ 35-37 cm
Wstecz

The following measurements should be taken for finding the correct size:

Horze logo
Wysyłka przez Horze
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Darmowy Zwrot
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Buty wypoczynkowe „THERAPEUTIC SUPPORT BOOT AIR” wyposażone są w 18 urządzeń magnetycznych, które poprawiają funkcje komórkowe, zapewniając naturalne wsparcie terapeutyczne od kopyt po goleń i dzięki refleksologii całemu ciału. Są to produkty 2 w 1, ponieważ zostały opracowane również w celu wsparcia więzadeł wieszadłowych i utrzymania aparatu ścięgnistego, do stosowania podczas transportu konia i zmniejszenia typowego obrzęku po pracy. Wykonane są w 100% we Włoszech, wyposażone w wymienną wewnętrzną taśmę z COOLMAX® (specjalne włókno, które przenosi wilgoć w kierunku zewnętrznej powierzchni tkaniny, utrzymując suchość skóry). Na zewnętrznej powierzchni, zamkniętej na pęcinę duszpasterską, znajduje się dodatkowa ochrona zmniejszająca zużycie spowodowane tarciem. Elastyczne paski z zapięciem na rzep są skalibrowane w celu optymalizacji podparcia ścięgien, zapewniając wygodę i przyczepność. Zastosowane magnesy trwałe składają się z wysoce magnetycznego stopu neodymu, żelaza i boru z powłoką niklową, zdolnego do wywierania gęstości strumienia magnetycznego o wartości 2600 gausów każdy. Specyficzne rozmieszczenie magnesów, ich gęstość strumienia, intensywność i polaryzacja zostały zbadane z pomocą lekarzy weterynarii i profesjonalnych jeźdźców, aby zmaksymalizować miejscowy wzrost przepływu krwi w naczyniach i krążenia limfy, z wieloma korzystnymi efektami: EFEKTY REFLEKSOLOGII: Magnes w pobliżu południk Yang LIV (Liver - Ting LIV1), oddziałuje na pęcinę, powierzchowne mięśnie boczne oraz na mięśnie zadu i bioder. Magnes w pobliżu południka Yang KI (Kidney - Ting Ki1), oddziałuje na pęcinę, kości i ścięgno tylne. Magnes w pobliżu południka Yang SP (Spleen - Ting SP1), przeciwdziała nadmiernemu tworzeniu się mazi stawowej i korzystnie wpływa na małe i duże mięśnie lędźwiowe. Magnes w pobliżu południka Yin BL (pęcherz moczowy - Ting BL67) działa na kopyto. Magnes w pobliżu południka Yin GB (Pęcherzyka Żółciowego - Ting GB44), działa na kopyto i mięśnie boczne. Magnes w pobliżu południka Yin ST (Brzuch - Ting ST45), działa na problemy z mięśniami i pęcinami.

Cechy:

  • Zwiększone krążenie krwi à Zwiększone dotlenienie à Redukcja kwasicy komórkowej à Przywrócenie pH à Remineralizacja kości; PH Restoratin à Redukcja procesów zapalnych + Przywrócenie równowagi flory bakteryjnej jelit + Wzmocnienie układu odpornościowego; Obniżenie ciśnienia krwi i działanie uspokajające.

Opis techniczny:

OSTRZEŻENIA: W przypadku urazów nie stosować w ostrej fazie (pierwsze 5 dni)! Nie stosować w przypadku widocznych siniaków, otwartych ran, krwawień, urazów lub nieleczonych infekcji, ponieważ działanie magnetyczne może przyczynić się do powiększenia obszaru dotkniętego tymi chorobami! Nie stosować w połączeniu z lekami przeciwzapalnymi, rozrzedzającymi krew lub maściami działającymi na miejsca poddane zabiegowi magnetycznemu! Nie używać w obecności rozrusznika serca! Nie stosować w czasie ciąży! To nie jest wyrób medyczny!.

ID produktu: 307024

Przeczytaj opinie:

Kolor: