« Wstecz / Marki / Back on Track

Back on Track Czaprak wszechstronny Back on Track Night Collection

RRP: -40% zniżki
245,40 zł
RRP: 409,00 zł
( 3 )
Gotowy na jesień? - 50 PLN Prezent
Skopiuj kod: AUTUMN
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 400 PLN. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 24.09.2023.
Kolor: Coffee Liqueur
Coffee Liqueur Czaprak wszechstronny Back on Track Night Collection
Tabela rozmiarów
Size A - Size B - Size C - Size
P 54 47 64.5
F 59 52.5 69
Wstecz
Ważne jest, aby czaprak opierał się na długości siodła, a niekoniecznie na długości grzbietu konia. Czaprak powinien być zawsze nieco dłuższy niż siodło. Model czapraka powinien również pasować do modelu siodła (np. Ujeżdżeniowy, wszechstronny).
Horze logo
Wysyłka przez Horze
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Darmowy Zwrot
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Cudowny w dotyku! Poczuj różnicę dzięki czaprakowi z kolekcji Nights Collection. Podszyty naszą innowacyjną i wytrzymałą tkaniną waffle wykonaną w technologii Welltex®. Nasza nowa tkanina waffle posiada najwyższe wartości emisyjności dotąd przez nas osiągnięte. Dzięki temu Twój koń będzie mógł osiągać lepsze rezultaty. Energia podczerwieni może pomóc mięśniom konia nieść jeźdźca. Może pomóc zwiększyć przepływ krwi i zmniejszyć sztywność grzbietu i mamy nadzieję, że Ty i Twój koń odczujecie różnicę. Dwuwarstwowe wypełnienie zapewnia amortyzację wstrząsów i oddychalność. Wykonany na podstawie designu naszego słynnego czapraka Nr I, który zapewnia przestrzeń na kłąb i zmniejsza nacisk na kręgosłup.

Cechy:

  • Mocna tkanina waffle
  • Elegancki design
  • 2-warstwowe wypełnienie
  • Design wzorowany na czapraku Nr I
  • Idealne dopasowanie
  • Szwedzki design

Opis techniczny:

Tkanina 1: 100% poliester. Wypełnienie 1: 100% poliester. Wypełnienie 2: 100% pianka poliuretanowa. Podszycie: 100% polipropylen. Obszycie: 80% poliester, 20% bawełna.

ID produktu: 329298

Przeczytaj opinie:

Kolor: