« Wstecz / Marki / Back on Track

Back on Track Czaprak ujeżdżeniowy Back on Track Haze

369,00 zł
( 6 )
Gotowy na jesień? - 50 PLN Prezent
Skopiuj kod: AUTUMN
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 400 PLN. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 24.09.2023.
Kolor: Grey
Grey Czaprak ujeżdżeniowy Back on Track Haze
Beige Czaprak ujeżdżeniowy Back on Track Haze
Tabela rozmiarów
Size A - Size B - Size C - Size
P 54 47 64.5
F 59 52.5 69
Wstecz
Ważne jest, aby czaprak opierał się na długości siodła, a niekoniecznie na długości grzbietu konia. Czaprak powinien być zawsze nieco dłuższy niż siodło. Model czapraka powinien również pasować do modelu siodła (np. Ujeżdżeniowy, wszechstronny).
Horze logo
Wysyłka przez Horze
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Darmowy Zwrot
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Doskonale pasuje do innych produktów z kolekcji Haze.

Nowy czaprak z uroczej melanżowej tkaniny, dostępny w kolorze brązowym i szarym. Skręcony i elegancki sznurek wokół krawędzi oraz naszywka ze skóry syntetycznej po lewej stronie. Ozdobione naszym logo ze skrzydłami ze szczotkowanego metalu. Sztuczne futro na kłębie i wyposażone w paski mocujące w kształcie litery „D”. Doskonała oddychalność i odprowadzanie wilgoci. Wypełnienie z wysokiej jakości polyfillu i pianki amortyzującej.

Cechy:

  • Technologia Welltex® Mocna tkanina waflowa Elegancki design Dwuwarstwowe wypełnienie Wzór nr I Dopasowany krój Szwedzki design

Opis techniczny:

100% poliester.

ID produktu: 333193

Przeczytaj opinie:

Kolor: